Super Arbër Zeneli shënon gol të bukur (VIDEO)

Autori:Gazeta Fjala

remis-gol-852x460

Dijoni dhe Reims po luajnë aktualisht në kuadër të kampionatit francez, shkruan Gazeta inFokus.

Reims ka kaluar në epërsi në minutën e 9’ të takimit.

Djaloshi i artë i Kosovës, Arbër Zeneli, ka shënuar gol pas një topi të kthyer nga shtylla./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/super-arber-zeneli-shenon-gol-te-bukur-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala