Sulmon policët, arrestohet një femër në Mitrovicë

Autori:Gazeta Fjala

policia_inspektorati_policor_i_kosoves_arreston

Një femër është arrestuar në Mitrovicë pasi që e njëjta ka sulmuar zyrtaret policorë, shkruan gazeta inFokus.

Në raportin 24 orësh thuhet se gjatë arrestimit një zyrtare policore ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje./Gazeta inFokus/.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/sulmon-policet-arrestohet-nje-femer-ne-mitrovice/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala