Sulmohet një inspektor i ndërtimit në Komunën e Prishtinës

Autori:Gazeta Fjala

18rrenime_1808111412_1-629x358
Një inspektor i ndërtimit në Komunën e Prishtinës është sulmuar fizikisht.

Inspektori komunal, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, sipas Policisë së Kosovës është sulmuar në mesditën e djeshme deri sa i cili ishte në ekzekutim të një vendimi për rrënim të një objekti të banimit kolektiv.

Policia e Kosovës, fillimisht e ka arrestuar personin i cili sulmoi zyrtarin e Komunës së Prishtinës, por më pas me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti është hapur si sulm ndajë personit zyrtarë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/sulmohet-nje-inspektor-i-ndertimit-ne-komunen-e-prishtines/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala