Sulmi “rrufe” i tigrit të bardhë

Autori:Gazeta Fjala

auto_Untitled-11515489867

Një video e publikuar së fundmi tregon se si një tigër i bardhë i afrohet shumë ngadalë nga mbrapa një vizitori në një Park Safari në Kinë, përpara se të tentojë ta sulmojë me një shpejtësi të pabesueshme.

Për më tepër shikoni videon.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/sulmi-rrufe-i-tigrit-te-bardhe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala