Sulm me eksploziv një autobusi në Tiranë

Autori:Gazeta Fjala

KqV74C2l-566x380

Një autobus u sulmua me eksploziv në rrugën Kongresi i Manastirit në Tiranë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 04:05, në rrugën. Autobusi tip “Setra” është në pronësi të shtetasit E. R.

Policia tha se shpërthimi shkaktoi dëme të vogla materiale. Për zbulimin e autorëve policia ka marrë në pyetje fillimisht pronarin e mjetit dhe disa të dyshuar. /Lapsi.al

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/sulm-me-eksploziv-nje-autobusi-ne-tirane/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala