Spurs sfidon United-in për Lucas

Autori:Gazeta Fjala

Paris Saint-Germain's Brazilian midfielder Lucas Moura looks on during the UEFA Champions League Group A football match between Paris Saint-Germain and PCF Ludogorets Razgrad at the Parc des Princes Stadium in Paris on December 6, 2016.
The match ended in a 2-2 draw. / AFP / FRANCK FIFE        (Photo credit should read FRANCK FIFE/AFP/Getty Images)

Tottenham Hotspur mund të bëjë një ofertë për Lucas Moura-n gjatë janarit, sipas Le 10 Sport.

Manchester United po ashtu është lidhur me një transferim të mundshëm të tij.

Megjithatë, përderisa Paris Saint-Germain po kërkon 40 milionë euro për të, Spurs është i gatshëm vetëm që ta transferojë brazilianin në formë huazimi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/spurs-sfidon-united-in-per-lucas/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala