Sonte nis Liga e Kampionëve, kemi superpërballje (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

cha_1505196422-5811631

Sot do të startojë sezoni i ri 2017/18 i Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve sonte do të rikthehet në aksion për sezonin 2017/18, ku në natën e parë do të kemi një superpërballje.

Barcelona në Camp Nou do të pres Juventusin, skuadër e cila e eliminoi sezonin e kaluar nga kjo garë.

Sonte në këtë garë kthehen edhe dy skuadrat angleze Manchester United dhe Chelsea, të cilat në stadiumet e tyre presin Basel dhe Qarabag. /Express/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/sonte-nis-liga-e-kampioneve-kemi-superperballje-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala