Solari nuk e dëshiron rikthimin e këtij futbollisti te Real Madridi

Autori:Zekirja Shabani

solari (1)
Sipas Don Balon, shefi i Real Madridit Santiago Solari nuk e dëshiron rikthimin e Mateo Kovaçiç në Real Madrid, shkruan GazetainFokus.

Kovacic është aktualisht futbollist i skuadrës së Chelseat në Premier League dhe ka bërë 17 paraqitje në të gjitha garat.

Raportet e fundit kanë treguar se Kovacic do të largohet nga Madridi përgjithmonë në fund të sezonit dhe Solari është i lumtur të konfirmojë ato thashetheme. /gazetainFokus

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/solari-nuk-e-deshiron-rikthimin-e-ketij-futbollisti-te-real-madridi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala