Sllovakia e përmbys Shqipërinë në minutat e fundit

Autori:Gazeta Fjala

shqip

Në stadiumin “Selman Stërmasi”  takimi midis Shqipërisë U-21 dhe Sllovakisë U-21 ka përfunduar me fitoren e Sllovakëve 2-3.

Shqipëria ishte dy herë në epërsi me golat e Rey Manaj, por në fund në mungesë të përqendrimit nuk ka arritur të dal fituese, shkruan Gazeta Blic

Golat për kombëtaren Sllovake janë shënuar nga Spalek (48) Dimun (80) Mraz (87)

Pas kësaj humbje Shqipëria u21 renditet në vendin e  pestë me gjashtë pikë të grumbulluara në grupin e dytë dhe pa gjasa për të kualifikuar tutje.

cialis black 800mg order

Viagra Soft purchase

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/sllovakia-e-permbys-shqiperine-ne-minutat-e-fundit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala