SKANDAL: Kjo çfarë ka ndodhur në Angli është e pabesueshme (VIDEO)

Autori:Gazeta Fjala

ncnc-852x460

Një tifoz i Birminghamit ka bërë një gjest të pahijshëm në ndeshjen ndaj Aston Villas, shkruan Gazeta inFokus.

Tifozi është futur në fushë dhe ka grushtuar në kokë futbollistin e Aston Villas, Jack Greallish.

Lojtari ia ktheu tifozit jo më grushte por duke shënuar gol.

Për më shumë shikojeni videon në vazhdim./Gazeta inFokus/

<blockquote class=”twitter-tweet” data-lang=”en”><p lang=”en” dir=”ltr”>Should go to prison for the cap never mind attacking Jack Grealish <a href=”https://t.co/081vrPEPWm”>pic.twitter.com/081vrPEPWm</a></p>&mdash; MICHAEL (@mickybluey) <a href=”https://twitter.com/mickybluey/status/1104717263385620481?ref_src=twsrc%5Etfw”>March 10, 2019</a></blockquote>
<script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/skandal-kjo-cfare-ka-ndodhur-ne-angli-eshte-e-pabesueshme-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala