Silva pranon se Pastore do të largohet

Autori:Gazeta Fjala

javier-pastore-psg-nantes-ligue-1-18112017_1wzeceqqytnnf11xdjlirlu4ob

Kapiteni i Paris Saint-Germain, Thiago Silva, e ka pranuar që Javier Pastore dëshiron të largohet nga klubi këtë muaj.

Këto komente të Silvës, me gjasë do ta intrigojnë Manchester United-in, që thuhet se është interesuar për argjentinasin.

“Ka një dallim mes Pastore-s dhe Cavani-t. Mendoj që ai i ka thënë klubit se dëshiron të largohet, në fund ata nuk arritën një marrëveshje”, tha mes tjerash Silva.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/silva-pranon-se-pastore-do-te-largohet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala