Shyhrete Behluli voton me burrin dhe vajzën

Autori:Gazeta Fjala

shyhh

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli, e ka kryer obligimin e saj si qytetare e Republikës së Kosovës.

Ajo hodhi votën e saj në shkollë “Iliria” bashkë me bashkëshortin e saj Lulin dhe vajzën Engjëllushën.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/shyhrete-behluli-voton-me-burrin-dhe-vajzen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala