Shtylla rrëzohet në oborr, KEDS nuk intervenon

Autori:Zekirja Shabani

shtylla_1545765303-2376786

Shtylla u rrëzua, e kabllot u shpërndanë nëpër oborrin e shtëpisë së Kadri Behramit në lagjen Mati 1, në kryeqytet.

Ajo erdhi në këtë gjendje të martën, pa kaluar as tre muaj që kur u vendos në këtë vend, njofton Klan Kosova.

Ekipet e KEDS-it , nuk erdhën që të ndërmarrin masa gjatë ditës , ani pse u kontaktuan shumë herë nga familjarët.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/shtylla-rrezohet-ne-oborr-keds-nuk-intervenon/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala