Shtyhet ndeshja Lazio-Milan?

Autori:Gazeta Fjala

milannnnnnnnnnnnn

Ndeshja ndërmjet Lazios dhe Milanit rrezikon të shtyhet për shkak të kushteve atmosferike

Moti me shi të rrëmbyeshëm ka përfshirë Romën dhe sipas lajmeve të fundit nga Italia, ndeshja ndërmjet Lazios dhe Milanit rrezikon të shtyhet.

Kjo nuk është ndeshja e vetme që nuk mund të zhvillohet sot, pasi rrezikohet edhe ajo ndërmjet Udineses dhe Genoas.

Për shkak të shiut, dje ishte shtyrë ndeshja ndërmjet Sampdorias dhe Romës. /Express/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/shtyhet-ndeshja-lazio-milan/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala