Shpenzimet e Xhafer Tahirit për këtë javë

Autori:Gazeta Fjala

xhafer tahiri

Zyra e kryetarit të Komunës së Vushtrrisë javën që shkoi ka shpenzuar 129.50 euro-cent.

Komuna ka njoftuar se kjo shumë është shpenzuar në kategorinë mallra dhe shërbime, nga data 27 deri më 31 gusht.

Kryetari i komunës së Vushtrrisë po vazhdon të bëjë publike shpenzimet e tij çdo javë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/shpenzimet-e-xhafer-tahirit-per-kete-jave/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala