Shpend Ahmeti, kandidat për deputet i Kuvendit të Kosovës!

Autori:Gazeta Fjala

shpendi

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti do të jetë në mesin e kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar vetë Shpend Ahmeti.

“Po është e vërtete. Do të jem kandidat për deputetë për ta rritur votën e Lëvizjes”, ka thënë Ahmeti.

Vetëvendosje pritet që ta publikoj rreth orës 00:00 listën përfundimtare me emrat e kandidatëve për deputetë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/shpend-ahmeti-kandidat-per-deputet-i-kuvendit-te-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala