Shkruan Ramush Haradinaj

Autori:Gazeta Fjala

foto-kushtrim-ternava-ramush-haradinaj12

Pas lirimit nga ndalimi në Francë, kreu i Aleancës për ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka falënderuar qytetarët për përkrahjen.

Lexojeni të plotë postimin e Ramush Haradinajt:

Të nderuar qytetarë,

Gjithë këto ditë dhe nga të gjitha anët e Globit, me zërin dhe me dinjitetin tuaj, më keni bërë të ndihem krenar!

Më këni bindur se kurrë nuk është boll të punosh për vendin tënd!

Juaji Ramush Haradinaj

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/shkruan-ramush-haradinaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala