Shkrepjet interesante nga New York-u

Autori:Gazeta Fjala

shkrepje

Shpesh ose gjithnjë fotografitë tregojnë shumë për vendin ku shprepen kohën dhe personin, transmeton Klan Kosova.

Ngjashëm siç ka ndodh me disa shkrepje që janë bërë në New York.

Secila është më interesante se tjetra.

 

Amazing Candid Coincidences In Jonathan Higbee's New York Street Photography

Amazing Candid Coincidences In Jonathan Higbee's New York Street Photography

Amazing Candid Coincidences In Jonathan Higbee's New York Street Photography

Amazing Candid Coincidences In Jonathan Higbee's New York Street Photography

Amazing Candid Coincidences In Jonathan Higbee's New York Street Photography

Amazing Candid Coincidences In Jonathan Higbee's New York Street Photography

Amazing Candid Coincidences In Jonathan Higbee's New York Street Photography

Amazing Candid Coincidences In Jonathan Higbee's New York Street Photography

Amazing Candid Coincidences In Jonathan Higbee's New York Street Photography

Amazing Candid Coincidences In Jonathan Higbee's New York Street Photography

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/shkrepjet-interesante-nga-new-york-u/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala