Shi e furfullazë në Prishtinë (VIDEO/FOTO)

Autori:Gazeta Fjala

Untitled-design-32

Prishtina dhe shumë vende tjera të Kosovës, gjatë pasdites të së martës janë përfshirë nga një stuhi e madhe shiu, shkruan Gazeta inFokus.

Si pasojë e këtyre reshjeve të mëdha shumë rrugë janë mbuluar nga uji dhe janë shkaktuar probleme komunikacioni.

Përveç shiut të madh që përfshiu Prishtinën filluan edhe erëra të fuqishme ku pati edhe dëme materiale.

Rrethojat e BQK-së nuk mundën t’i përballojnë këtyre erërave dhe u rrëzuan, duke rrezikuar edhe qytetarët të cilët kalojnë rreth tyre./GAZETAINFOKUS/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/shi-e-furfullaze-ne-prishtine-videofoto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala