Shend Kelmendi transferohet tek Skënderbeu

Autori:Gazeta Fjala

auto_Kelmendi1502363835

Ish-mesfushori i Prishtinës, Shend Kelmendi, ka kompletuar transferimin te klubi i njohur shqiptar, Skënderbeu.

Klubi nga Korça ka njoftuar se Kelmendi ka nënshkruar kontratë trevjeçare.

“Mesfushori nga Kosova, Shend Kelmendi nga sot është zyrtarisht lojtar i Skënderbeut. 22 vjeçari ka firmosur sot bashkë me menaxherin e përgjithshëm Gerhard Takaj kontratën që e lidh me klubin tonë për 3 vitet e ardhshme”, thuhet në njoftimin e klubit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/shend-kelmendi-transferohet-tek-skenderbeu/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala