Shefi i kabinetit të Mustafës, “vazhdon poezinë ku e la Shpend Ahmeti”! (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

auto_Sokol_Havolli-Foto1471508636-650x358

Shefi i kabinetit të kryeministrit Isa Mustafa, Sokol Havolli, duke ironizuar me një postim të mëhershëm të kryetarit të Komunës së Prishtinës, ka publikuar një “poezi” në Facebook.

Ajo, siç ka ironizuar Havolli, është “vazhdim i poezisë së Shpend Ahmetit.

Për të kuptuar se për çfarë e kanë pasur fjalën edhe Ahmeti, por edhe Havolli, lexojini “poezitë” më poshtë:

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/shefi-i-kabinetit-te-mustafes-vazhdon-poezine-ku-e-la-shpend-ahmeti-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala