Shanse për ribashkim?! Rihanna “dritë jeshile” Chris Brown!

Autori:Gazeta Fjala

rihanna-plays-chriss-song-in-new-video-ftr (1)

Pas “bombardimeve” të njëpasnjëshme me komente flirtuese në Instagramin e saj, Chris Brown më në fund mori një dritë jeshile nga ish-e dashura që rrahu 10 vite më parë, Rihanna.

Këngëtarja 31 vjeçare ka publikuar një video të “Fenty”, me këngën e tij “Come Together” në sfond.

Teksa veprim ka zhgënjyer gjysmën e fansave të saj, Chris nga ana tjetër e ka ripostuar klipin duke përdorur “emoji” si zemra.

47689909_217492472472796_8543308247449744953_n

47581654_331527891020138_1981466452825405557_n

54512187_1239939652848541_4883407218513217545_n

46034004_2193134544287609_3771251453638269675_n

rihanna-bikini6-640x600

hqdefault-1-2

Untitled-597x400

19818562-7582437-Goddess_Rihanna_yet_again_broke_the_internet_on_Wednesday_when_s-m-129_1571285046368

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/shanse-per-ribashkim-rihanna-drite-jeshile-chris-brown/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala