Shala: Projektligji për Demarkacionin u tërhoq nga Kuvendi pasi gati u vramë

Autori:Gazeta Fjala

kuvendi-kosoves_1512564215-8593729

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Kujtim Shala, duke komentuar deklaratat e kryeministrit Haradinaj për tërheqjen e marrëveshjes me Malin e Zi nga Qeveria Mustafa, ka thënë se në atë kohë Marrëveshja u tërhoq nga Kuvendi pasi “gati u vramë”.

“U tërheq Projektligji sepse gati sa su vramë”, tha ai.

Ndryshe, Haradinaj ka thënë sot në seancë se nuk do ta tërheqë marrëveshjen dhe raportin e Bulliqit nga Kuvendi, ashtu siç bëri Isa Mustafa.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/shala-projektligji-per-demarkacionin-u-terhoq-nga-kuvendi-pasi-gati-u-vrame/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala