Shaban Kajtazi zgjedhet kryetar i Lidhjës së Pensionistëve të Kosovës

Autori:Gazeta Fjala

shaban kajtazi

Të enjten Lidhja e Pensionistëve të Kosovës ka mbajtur Kuvendin Zgjedhor për të zgjedhur strukturat e reja udhëheqëse.

Pas shqyrtimit dhe vlersimit të punës 4 vjeqare, kuvendi zgjodhi për kryetar Shaban Kajtazin, të cilit ia besoi udhëheqjen e pensionistëve për mandatin e ardhshëm./skenari.com/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/shaban-kajtazi-zgjedhet-kryetar-i-lidhjes-se-pensionisteve-te-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala