Sekuestrohet kokainë me vlerë 4 milionë euro me destinacion Shqipërinë

Autori:Gazeta Fjala

1477293000itali

Në portin italian Gioia Tauro janë sekuestruar 19 kg kokainë të pastër që kishte si destinacion vendin tonë.

Lënda narkotike u gjet e fshehur në një ngarkesë me pula që vinte nga Brazili.

Kjo sasi kokaine, me vlerë rreth 4 milionë euro, do të transportohej në Portin e Durrësit./TCh/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/sekuestrohet-kokaine-me-vlere-4-milione-euro-me-destinacion-shqiperine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala