Seks në veturë zyrtare afër një fshati në rrugën Pejë -Prishtinë

Autori:Gazeta Fjala

LAJMI I FUNDIT

Keqpërdorimi i veturave shtetërore në Republikën e Kosovës po vazhdon të ndodhë nga zyrtarë të ndryshëm.

Mirëpo, përpos shpejtësive në trafik, një gjë e pazakontë ka ndodhur në njërën prej veturave “4Z”.

“Indeksonline” ka siguruar një video ku shihen një qift teksa shprehin epshet e tyre seksuale në veturën e shtetit.

Rasti ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Prishtinë-Pejë, respektivisht në fshatin Balincë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/seks-ne-veture-zyrtare-afer-nje-fshati-ne-rrugen-peje-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala