Seanca ndaj deputetëve të VV-së, dëshmon Kadri Veseli

Autori:Gazeta Fjala

capture_1512632365-4314490

Do të vazhdoj sot seanca e shqyrtimit kryesor ndaj katër deputetët e Vetëvendosjes, Albin Kurtit, Dolika Kadaj-Bujupit, Albulena Haxhiut dhe Faton Topallit

Deputetët e VV-së akuzohen për hedhjen e gazit lotsjellës brenda sallës së Kuvendit të Kosovës.

Gjatë seancës së sotme është paraparë që të dëshmoj kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, deputeti i LDK-së, Armend Zemaj.

Seanca pritet të nis në ora 9:00.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/seanca-ndaj-deputeteve-te-vv-se-deshmon-kadri-veseli/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala