Salah mund të largohet nga Liverpool

Autori:Gazeta Fjala

salah-liverpool_313ouzybw4l7zdnz5bcjn8c7

Ylli i Reds mund të largohet nga Anfield Road në fund të këtij edicioni, pasi skuadra kampione e Spanjës dhe Europës ka shprehur interesim për shërbimet e tij.

Mohamed Salah mund të largohet nga Liverpool, në drejtim të Real Madrid, në fund të këtij edicioni, raportojnë mediat spanjolle.

Sipas tyre, klubi nga Santiago Bernabeu kërkon yllin egjiptian pas përfundimit të këtij sezoni, por edhe vet Salah nuk ka mohuar këto spekulime.

Për më shumë, besohet se tashmë kanë nisur bisedimet e fshehta mes të dyja palëve, për të finalizuar marrëveshjen.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/salah-mund-te-largohet-nga-liverpool/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala