Rummenigge: Reali është ekipi i ëndrrave të Lewandowskit (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

levandowski

Karl-Heinz Rummenigge ka thënë se Real Madrid është ekipi i ëndrrave të Robert Lewandowskit.

Presidenti i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge ka tronditur tifozët e skuadrës së tij, duke thënë se Real Madrid është ekipi i ëndrrave të Robert Lewandowskit.

Ai po ashtu ka kritikuar polakun, i cili kishte kritikuar fazën përgatitore e tyre dhe udhëtimin në turneun e Azisë.

“Nëse Lewandowski ankohet për turneun në Azi, po i tregoj se ekipi i ëndrrave të tij, Real Madrid ka kaluar 24 ditë në nxehtësi dy herë më të madhe se sa ne”, tha Rummenigge për Bild.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/rummenigge-reali-eshte-ekipi-i-endrrave-te-lewandowskit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala