Rufki Suma gjelbëron Hanin e Elezit

Autori:Gazeta Fjala

rufki

Kryetari i Hanit të Elezit, Rufki Suma siç duket ka vendosur të zbukuroj komunën që udhëheq.

Kjo pasi që kjo komunë ka nënshkruar një kontratë për gjelbërimin e disa hapësirave publike. Kjo është bërë e ditur në njoftimin për dhënie të kontratës në Komisionin Rregullativ të Prokurimit Publik, shkruan Gazeta Fjala.

Për këtë Komuna e Hanit t Elezit do të shpenzojë 3 mijë e 737 euro.

Në njoftimin e publikuar në KRPP, thuhet se kompania fituese e këtij tenderi është “ATC com” shpk. Kjo kontratë është nënshkruar me 6 tetor 2017./Gazeta Fjala/.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/rufki-suma-gjelberon-hanin-e-elezit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala