Rrugët në Ferizaj si pista patinazhi (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

ferizaj 4

Pas reshjeve të shumta të borës, rrugët e Ferizajt ngjajnë në pista patinazhi. Kjo pasi, mëngjesin e së mërkurës asnjëra prej tyre nuk është pastruar nga kompanitë përgjegjëse për mirëmbajtjen e rrugëve në këtë qytet.

Shtresimi i borës dhe ngrica ka bërë që rrugët të bëhen të rrëshqitshme dhe të rrezikshme për banorët si dhe mjetet të cilat qarkullojnë në Komunën e Ferizajt, shkruan infokusi.

Ditë më parë zyrtarët komunal të Ferizajt kanë thënë për medie se kompania e pastrimit nuk po e bën punën si duhet dhe se kanë kontaktuar 14 kompani të tjera që mund të pastrojnë rrugët vullnetarisht./Infokusi/

Cialis Soft cheapest doxycyclin order

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/rruget-ne-ferizaj-si-pista-patinazhi-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala