Rrëfimi për ardhjen dhe ikjen e Shpend Ahmetit nga Vetëvendosje (VIDEO)

Autori:Gazeta Fjala

shpend-ahmeti-1_1515081166-9935673

Lëvizja Vetëvendosje e pranoi dorëheqjen e Shpend Ahmetit nga ky subjekt politik.

Madje, për deputeten Albulena Haxhiu kjo ishte edhe e pritshme.

Ndërkaq, lideri partiak Albin Kurti, nuk e komentoi ikjen e Ahmetit.

Cialis Super Active purchase doxycyclin order

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/rrefimi-per-ardhjen-dhe-ikjen-e-shpend-ahmetit-nga-vetevendosje-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala