Rrahje në Gjakovë

Autori:Gazeta Fjala

rrahje 1

Policia e Kosovës ka bërë të ditur për një rrahje mes katër personave të hënën në Gjakovë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Sadik Stavileci”.

Sipas policisë, katër të dyshuarit pas një mosmarrëveshje janë përfshirë në një përleshje fizike mes vete, me ç’rast ata kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor.

Njëri prej të dyshuarve është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/rrahje-ne-gjakove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala