Rrahë bashkëshorten, dërgohet në mbajtje

Autori:Gazeta Fjala

rrahje

Një mashkull ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Ngjarja ka ndodhur të dielen në qytetin e Podujevës, thuhet në raportin e Policisë, shkruan Gazeta Fjala.

Viktimës i është ofruar trajtim mjekësor, si pasojë e lëndimeve trupore që ka marrur, ndërkaq i dyshuar është dërguar në mbajtje./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/rrahe-bashkeshorten-dergohet-ne-mbajtje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala