Rrah bashkëshorten, dërgohet në mbajtje

Autori:Gazeta Fjala

jdkjvkovofp

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar në Ferizaj, pasiqë ai ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, po ashtu shtetase e Shqipërisë.

Viktima siç njofton Policia e Kosovës, ka marrë trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Kemajl Hetemi” mbrëmjen e djeshme.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/rrah-bashkeshorten-dergohet-ne-mbajtje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala