Ronel tani në krahët e këtij mashkulli

Autori:Gazeta Fjala

RONELA

Ronela Hajati vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara në media, jo vetëm për hitet e njëpasnjëshme, por edhe jetën private e lidhjen me Young Zerka.

Ditët e fundit Ronela e ka harruar paksa Zerkën për të shijuar pushimet në Amerikë.

Atje Ronela është fotografuar me balerinin e njohur Jurgen Bala dhe në foton e fundit të dy shfaqen të përqafuar teksa pozojnë në New York.

Ronela dhe Jurgeni janë miq shumë të ngushtë dhe këtë e vërteton edhe përshkrimi që ai i ka bërë fotos: “Ka miq që bëhen familje”.

Kujtojmë se Ronela dhe Zerka i kaluan pushimet bashkë këtë verë.

puthje

hurg

si

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ronel-tani-ne-krahet-e-ketij-mashkulli/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala