Ronaldo ia kthen festimin më “topa” Simeones (VIDEO)

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_10-2

Cristiano Ronaldo ishte protagonisti kryesor i Juventusin sonte përballë Atl.Madridit, shkruan Gazeta inFokus.

Portugezi realizoi Hat-Trick dhe kualifikoi Zonjën e Vjetër në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ne duelin e parë të luajtur në Madrid, ku Athletico fitoj më rezultat 2-0, Simeone i tregoi “topat” e tij gjatë festimit.

Por sonte Ronaldo e dërgoi në shtëpi Simeonen dhe i tregoi si i ka “topat” më të mëdha së ai./Gazeta inFokus

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ronaldo-ia-kthen-festimin-me-topa-simeones-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala