Rezultati final i takimit, Vorskla Poltava – Arsenal

Autori:Zekirja Shabani

arsenal-1-852x460

Skuadra e Arsenalit ka vazhduar më fitore, ku sonte si mysafire ka mposhtur Vorskla Poltavan  më rezultat 3-0, shkruan Gazeta inFokus.

 

Pas kësaj fitore skuadra londineze renditet e para në grupin E, më 13 pikë dhe ka siguruar kalimin në fazën tjetër të Europa League./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/rezultati-final-i-takimit-vorskla-poltava-arsenal/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala