Rezultatet pas 45 minutave të parë në gjashtë ndeshjet e Ligës së Parë

Autori:Gazeta Fjala

liga-1-852x460

Kanë përfunduar 45 minutat e parë në gjashtë takimet e Ligës së Parë që po zhvillohen në kuadër të javës së 9-të, shkruan Gazet inFokus.

Pas pjesëve të para këto janë rezultatet e arritura:

Vllaznia – Istogu 3-0

Malisheva – Ulpiana 0-1

Dardana – Arbëria 1-1

2 Korriku – Drenasi 1-0

Besa – Onix 1-0./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/rezultatet-pas-45-minutave-te-pare-ne-gjashte-ndeshjet-e-liges-se-pare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala