Remi tallet me koalicionin: Nuk qënka aq i madh

Autori:Gazeta Fjala

remi

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Rrustem Mustafa ka ngritur dilema për qëndrueshmërinë e koalicionit qeverisës.

Rrustem Mustafa ose siç njihet ndryshe Komandant Remi ka shkruar në rrjetet sociale “Nuk na qenka koalicioni edhe aq i madh sa dukej ?!”

Vlen të theksojmë që Mustafa ka qenë një nga mbështetësit kryesore për formimin e koalicionit ndërmjet PDK-së dhe LDK-së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/remi-tallet-me-koalicionin-nuk-qenka-aq-i-madh/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala