Regjisori i shpreh dashurinë Arbana Osmanit

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_20-2

Regjisori Eduart Grishaj ka treguar hapur se cila është virtyti i Arbana Osmanit që e bëri që të dashurohej me të.

Ndërkohë që Eduarti ndodhet në Paris për punë, Arbana poston foto ushqimesh duke bërë që ky i fundit të mos e fshehë dot nepsin.

‘Boo ç’më bërë apo nuk jam dhe në një vend që më hahet aq shumë,’ – ishte komenti i Eduartit në një prej fotove të moderatores.

Përgjigja e Arbanës: Nuk ankohet njëriu për të ngrënë në Paris. Por sërish Eduarti nuk ia ka përtuar duke komentuar sërish.12

“Jo në Paris por në asnjë vend të botës nuk ka ushqime që guatan ti. Dhe e kam shumë sinqerisht këtë,“-tha ai.

Moderatorja po përgatitet të hedh në treg së shpejti librin e saj të dytë “Receta për 5 minuta”, fotot e të cilave po realizohen nga Eduarti./dosja

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/regjisori-i-shpreh-dashurine-arbana-osmanit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala