Reali interesohet ‘më seriozisht’ për Salah

Autori:Gazeta Fjala

LIVERPOOL, ENGLAND - DECEMBER 06:  (THE SUN OUT, THE SUN ON SUNDAY OUT) Mohamed Salah gives Philippe Coutinho of Liverpool the match ball after scoring a hat-rick during the UEFA Champions League group E match between Liverpool FC and Spartak Moskva at Anfield on December 6, 2017 in Liverpool, United Kingdom.  (Photo by Andrew Powell/Liverpool FC via Getty Images)

Real Madrid do t’i shtojë përpjekjet për transferimin e Mohamed Salah nga Liverpool-i, sipas Gianluca Di Marzio.

Egjiptiani ka shkëlqyer që prej ardhjes së tij te Të Kuqtë, duke shënuar 23 gola në të gjitha garat deri tash.

Megjithatë, qëndrimi i tij te Liverpool do të mund të jetë i shkurtër, në rast se arrihet marrëveshja për një transferim të tij te mbretërit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/reali-interesohet-me-seriozisht-per-salah/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala