Real përcjell talentin e madh gjerman

Autori:Gazeta Fjala

real

Gjiganti spanjoll është i interesuar që të përforcojë radhët në repartin e sulmit, ndaj është duke e përcjellë nga afër sulmuesin gjerman.

Real Madrid ka treguar interesim për të nënshkruar me sulmuesin e RB Leipzig, Timo Werner, me synimin për të forcuar repartin atakues.

Werner është përcjellë nga skautët e Los Blancos gjatë ndeshjes kualifikuese për Botëror të Gjermanisë ndaj Norvegjisë, në të cilën pati shënuar dy gola.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/real-percjell-talentin-e-madh-gjerman/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala