Real nuk heq dorë nga Aubameyang

Autori:Gazeta Fjala

pierre-emerick-aubameyang-borussia-dortmund-champions-league_1w08du8y4snz01kupgfsjsm3pm-1

Sulmuesi i Gabonit mund t’i bashkohet skuadrës kampione të Europës dhe Spanjës, për të forcuar edhe më vijën sulmuese.

Real Madrid raportohet të jetë duke bërë gati ofertë për sulmuesin e Borusia Dortmund, Pierre Emerick Aubameyang.

Mediat spanjolle shkruajnë se Aubameyang me shumë gjasë në janar do të jetë në Spanjë, pasi Los Blancos kanë nevojë për një sulmues.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/real-nuk-heq-dore-nga-aubameyang/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala