Real Madrid shënon edhe golin e tretë

Autori:Zekirja Shabani

qwqw

Real Madrid ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Melilla.

Real Madrid po avancon 3:0 ndaj Melilla në Kupën e Mbretit.

Është Sanchez që ka shënuar në minutën e 39’, për 3:0.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/real-madrid-shenon-edhe-golin-e-trete/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala