Real Madrid – Ronaldo, vjen lajmi bombë nga Spanja

Autori:Gazeta Fjala

1531039309_136302_noticia_normal-852x460

Zinedine Zidane është rikthyer në stolin e Real Madridit, për ti udhëhequr mbretërit drejtë sukseseve të ardhshme, shkruan Gazeta inFokus.

Sipas La Sexta, kur Perez telefonoj Zidane, francezi është informuar tek Cristiano Ronaldo në lidhje me rikthimin e tij dhe portugezi është përgjigjur se ai dëshiron të rikthehet.

Kjo e bëri qe Zidane të pranoj rikthimin. Dyshja Zidane-Ronaldo dëshirojnë ti përjetojnë sërish kohët e arta.

Se a do të ndodhë bashkimi Zidane – Ronaldo mbetët të shihet gjatë verës./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/real-madrid-ronaldo-vjen-lajmi-bombe-nga-spanja/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala