Real ka humbur durimin, duan ta shesin Bale

Autori:Gazeta Fjala

bale

Real Madrid ka vendosur që ta shesë, Gareth Balen, verën e ardhshme pasi kanë humbur durimin me lojtarin që po lëndohet vazhdimisht, shkruan AS.

Bale, për shkak të lëndimit, mund të mbesë edhe disa muaj jashtë fushave të gjelbra.

Të interesuar për Bale janë Manchester United dhe për të janë gati të ofrojnë 140 milionë euro.

Nëse shitet Bale, atëherë galaktiku i ri në Bernabeu pritet të jetë Kylian Mbappe i PSG-së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/real-ka-humbur-durimin-duan-ta-shesin-bale/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala