Rasheli thekson linjat e admiruara trupore

Autori:Gazeta Fjala

Rashelfk-780x439

Ajo fillimisht u bë e popullarizuar në faqet rozë si kikboksierja më atraktive shqiptare, ndërsa më pas krijoi famë shumë të madhe.

Është fjala për Rashel Kolanecin, e cila numëron mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram, ku publikon fotografi të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj.

Gjatë kësaj vere kemi parë shumë fotografi të bukuroshes, në të cilat pozonte me bikini duke treguar figurën e admiruar trupore.

Ndërsa, edhe gjatë këtyre ditëve, ajo vazhdon të jetë aktive në publikimin e imazheve që marrin vëmendjen e fansave.

Rasheli është e njohur për linjat mbresëlënëse trupore, prandaj ndjekësit e saj i presin me kërshëri fotografitë e reja të saj.

https://www.instagram.com/p/B3MjKsKnzK8/?utm_source=ig_embed

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/rasheli-thekson-linjat-e-admiruara-trupore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala