Qeveria sot ndan mjete për katedralen Notre Dame

Autori:Gazeta Fjala

Qeveria-e-Kosoves-650x358-600x358

Qeveria e Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e rregullt.

Kjo mbledhje nën kryesimin e kryeministrit Ramush Haradinaj nis në orën 12:00.

Në këtë takim të ekzekutivit të Qeverisë pritet të merret vendim për ndarjen e mjeteve për t’i dhuruar Francës në rindërtimin e katedrales Notre Dame e cila ditë më parë u shkatërrua si pasojë e një zjarri.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/qeveria-sot-ndan-mjete-per-katedralen-notre-dame/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala