Qeveria e Kosovës sot mban mbledhjen e radhës

Autori:Gazeta Fjala

qeveria-e-kosoves

Sot do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Republikës së Kosovës.

Zyra për Komunikim me Publik ka njoftuar se sot në orën 14:00, do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Republikës së Kosovës, por nuk është bërë e ditur se cili është rendi i ditës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/qeveria-e-kosoves-sot-mban-mbledhjen-e-radhes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala